ÖĞRETİM ELEMANI DERS ADI DERSLİK VİZE TARİHİ VİZE SAATİ
Prof. Dr. Hakkı Engin GİDERER Desen IV-VI (2,3,Sınıf Ortak) 114 03.04.2017 08:30-17:10
Sanat Kavramları II Z-15 04.04.2017 13:30-15:20
Estetik II (Seçmeli) Z-15 04.04.2017 15:30-17:20
Resim II-IV-VI (2.3ve 4.Sınıf Ortak) 114 06.04.2017 08:30-17:10
Proje II 114 07.04.2017 10:30-17:10
 
Yrd. Doç. Birsen GİDERER SANAT UYG. IV-V (2. ve 3. Sınıf Ortak) 117 03.04.2017 08:30-12:20
DESEN IV-VI (2. ve 3. Sınıf Ortak) 117 06.04.2017 08:30-17:10
RESİM II-IV-VI (2. 3. ve 4. Sınıf Ortak) 117 07.04.2017 10:30-17:10
Proje II 117 03.04.2017 08:30-12:20
         
Yrd. Doç. Dr. Özden YARIMCA DESEN IV
120 03.04.2017 08:30-12:20
SANAT UYGULAMALARI IV
120  03.04.2017
 13:30-17:20
ÇAĞDAŞ SANAT II
Z-15  04.04.2017
 09:30-12:20
RESİM II
120  06.04.2017
 08:30-17:10
YAPIT ÇÖZÜMLEME II (Seçmeli)
Z-15  07.04.2017
 08:30-10:20
         
Yrd. Doç. Dr. Melek AKYÜREK SANAT UYG. IV-VI (2. ve 3. Sınıf Ortak)
113
 03.04.2017
 08:30-12:20
DESEN IV-VI (2. ve 3. Sınıf Ortak)
113
 03.04.2017
 13:30-17:00
RESİM II-IV-VI (2. 3. ve 4. Sınıf Ortak) 113  06.04.2017
 08:30-17:00
Proje II
113  07.04.2017
 10:30-17:00
         

Yrd. Doç. Melek ŞAHİNDOKUYUCU

DESEN IV-VI (2. ve 3. Sınıf Ortak)
108  10.04.2017
 08:30-17:00
RESİM II-IV-VI (2. 3. ve 4. Sınıf Ortak)
108
 13.04.2017  08:30-17:00
Proje II
108  14.41.2017  10:30-17:10
         

Yrd. Doç. Erdem OĞUZ

DUVAR RESMİ IV (Seçmeli)
102  05.04.2017  09:30-12:30
DUVAR RESMİ II (Seçmeli)
102  05.04.2017  13:30-16:20
TEMEL SANAT EĞİTİMİ II (2. Grup )    06.04.2017  08:30-15:20
TEMEL SANAT EĞİTİMİ II (1. Grup )    07.04.2017  10:30-17:20
         

Yrd. Doç. Arzu DURSİN

SUNUM TEKNİKLERİ II (Seçmeli) Z-16  11.04.2017  13:20-16:10
ÖZGÜN BASKI RESİM IV (Seçmeli)
110  14.04.2017  09:30-12:20
ÖZGÜN BASKI RESİM II (Seçmeli)
110  14.04.2017  13:30-16:20
         

Yrd. Doç. Dr. Zeynep BALKANAL

Sanat Tarihi II (seçmeli)
208  05.04.2017  10:30-12:20
Mitoloji
208  05.04.2017  13:30-15:20
         

Yrd. Doç. Serkan DEMİR

Modelaj II (1. Grup)
Bodrum Kat Heykel Atölyesi  10.04.2017  10:00-12:20
HEYKEL II (Seçmeli)
Bodrum Kat Heykel Atölyesi  11.04.2017  10:00-12:20
Modelaj II (2.Grup)
Bodrum Kat Heykel Atölyesi 12.04.2017  13:30-17:20
         

Yrd. Doç. Dr. Gülten KURT

Türk Sanatı II Seçmeli Derslik
208  04.04.2017  13:30-15:20
Batı Sanatı II Seçmeli Derslik
208  05.04.2017  08:30-10:20
         

Öğr. Gör. Emrah SEZER

SANAT UYGULAMALARI II (2. Grup)
106  05.04.2017  08:30-1220
SANAT UYGULAMALARI II (1. Grup)
106  05.04.2017  13:30-17:10
         

Öğr. Gör. Emre ALTINDAĞ

TEMEL SANAT EĞİTİMİ II (2. Grup)
Z-13  06.04.2017  08:30-15:20
TEMEL SANAT EĞİTİMİ II (2. Grup)
Z-13  07.04.2017  10:30-17:20
         

Öğr. Gör. Ayşegül GÜRDAL PAMUKLU

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II (2.Grup)
Z-16  03.04.2017  08:30-12:20
FOTOĞRAF
B-15  04.04.2017  10:30-12:20
BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II (1.Grup)
Z-16  05.04.2017  08:30-12:20
DİJİTAL SANAT UYGULAMALARI II (Seçmeli)
Z-16  07.04.2017  09:30-12:20
         

Doç. Dr. Adem KARA

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Z-08  06.04.2017  15:30
         

Okt. Aysun ÇITAK

Yabanci Dil I Derslik

Z-08  14.04.2017  08:30-10:20
         

Okt. Meliha IŞIK

Türk Dili I Derslik

Z-08 04.04.2017 12:00-13:00
         
         

Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi © 2017 Sayfa Başı